O mně

Ukažte svou jinakost s veselými šperky od Báry z Hillee [hilí]

Jsem tvůrkyně ručně vyráběných šperků, především se specializuji na macramé náramky. V technice macramé se snažím stále zlepšovat.

Mým vstupem do světa šperkařství bylo období, kdy jsem se potýkala s úzkostmi. Dlouho jsem se je snažila na sílu překonávat💪, až jsem zkolabovala a skončila na rok dlouhé nemocenské. S touhou najít aktivitu, která by zaměstnala mozek, jsem objevila svět macramé. Počítání uzlů a výroba macramé se postupně stala mým způsobem úniku od silných úzkostných myšlenek.

Vlastně jsem otočila pořekadlo “Na všem špatném je něco dobrého.” na “Když máš pocit že je vše špatné, něco dobrého si do života přiveď sám.”.

Byla jsem z náramků nadšená, cítila jsem se s nimi dobře a nemusela jsem se při své zbrklosti bát že si je roztrhnu! A tak i během mého pobytu na psychiatrické klinice jsem byla svými výtvory ověšená jako vánoční stromeček 🎄 a taky jsem vyráběla další a další při pokecu na kuřárně. A zjistila jsem, že se lidem kolem mne líbí. To mě motivovalo k tomu, abych své macramé náramky začala postupně nabízet veřejnosti.

No a ten hlavní příběh je u konce 😉 . Pak jsem obnovila své znalosti z vysoké a začala dělat na webu, což mne také chytlo a spravuji a vytvářím webové stránky.  

Prohlédněte si svět mé tvorby. A nalezněte náramek, který Vám bude přinášet radost a krásně doplní Váš outfit.

Takže to je z plastu? Jako z ropy? Kdepak. Moje výrobky jsou z bioplastu, který se vyrábí z biomasy, třeba z kukuřice. Tiskárna bioplast během tisku navrství do navrhnutého tvaru a vznikne tak eko výrobek, který je nejen rozložitelný, ale hlavně vám vydrží celý život.

Baví mě spojovat kreativitu a techniku. Ráda pozoruji, jak z modelu v počítači vznikne něco hmatatelného, co pak udělá radost vám, výjimečným ženám.

Protože každá jsme jedinečná, i když máme své mouchy. A přesně takové je i jezero Hillier, podle kterého vznikl název značky Hillee. Patří mezi jezera, která mají díky speciálnímu druhu řasy růžovou vodu. Jenže když z Hillier řasu odstraníte, stejně zůstane voda růžová a nikdo neví proč. Je prostě takové.

Prohlédnout celý e-shop nebo jen náušnice.

Buďte také svá. Buďte Hillee [hilí].

Zajímá Vás kde jste mé výrobky mohli potkat? Tak to si určitě přečtěte Mluvilo se o Hillee.