O mně

O mně

Ukažte svou jinakost s veselými šperky od Báry z Hillee [hilí]

Jsem tvůrkyně ručně vyráběných šperků, především se specializuji na macramé náramky. V technice macramé se snažím stále zlepšovat.

Mým vstupem do světa šperkařství bylo období, kdy jsem se potýkala s úzkostmi. Dlouho jsem se je snažila na sílu překonávat💪, až jsem zkolabovala a skončila na rok dlouhé nemocenské. S touhou najít aktivitu, která by zaměstnala mozek, jsem objevila svět macramé. Počítání uzlů a výroba macramé se postupně stala mým způsobem úniku od silných úzkostných myšlenek.

Vlastně jsem otočila pořekadlo “Na všem špatném je něco dobrého.” na “Když máš pocit že je vše špatné, něco dobrého si do života přiveď sám.”.

Byla jsem z náramků nadšená, cítila jsem se s nimi dobře a nemusela jsem se při své zbrklosti bát že si je roztrhnu! A tak i během mého pobytu na psychiatrické klinice jsem byla svými výtvory ověšená jako vánoční stromeček 🎄 a taky jsem vyráběla další a další při pokecu na kuřárně. A zjistila jsem, že se lidem kolem mne líbí. To mě motivovalo k tomu, abych své macramé náramky začala postupně nabízet veřejnosti.

No a ten hlavní příběh je u konce 😉 . Pak jsem obnovila své znalosti z vysoké a začala dělat na webu, což mne také chytlo a spravuji a vytvářím webové stránky.  

Prohlédněte si svět mé tvorby. A nalezněte náramek, který Vám bude přinášet radost a krásně doplní Váš outfit.