Láskou ke kočkám

Plánované dvouměsíční přerušení živnosti se nám dost posunulo. Za to jsem, ale měla čas domluvit s místním útulkem malou výpomoc.

Konec roku 2020 pro mne bude symbolem pomoci. Vzhledem k tomu že mám doma kočičku byla volba jasná. BUDEME POMÁHAT KOČIČKÁM. Zvolila jsem Láskou ke kočkám, z. s. Sokolov. A jak budeme pomáhat?

  • Ještě před spuštěním živnosti jsem v rámci stěhování paní Křehlíkové donesla tašku věcí do aukcí, které probíhají na fb profilu Aukce Láskou ke kočkám
  • Společně se mnou můžete podpořit kočičky nákupem. 10% ceny celého Vašeho nákupu bude patřit právě jim.
  • Některé mé výrobky budete moci koupit v aukci na mém FB profilu a celý výtěžek půjde spolku Láskou ke kočkám s. z.
Unavená kočka ležící na parapetu
To je veget co? Asi ho zmohla kontrola naší odvedené práce při stěhování.

Láskou ke kočkám s. z. Sokolov je registrovaný dobrovolný spolek pomáhající kočkám v nouzi. Kočičky bydlí v Sokolově v prostorách od města s venkovní voliérou. Vzhledem k tomu že se jedná o dobrovolný spolek, jejich finance jsou závislé na dárcích. Prohlédnout si je můžete na transparentním účtu 115-0302440247/0100 a samozřejmě i přispět.


kočka v hrnečku


kočka ve skoku


tlapa kočky


Září – teprve se rozjíždíme, mé příjmy jsou 800 Kč takže 80 Kč putuje kočičkám (zaokrouhlila jsem platbu na 100 Kč). Na mé FB stránce probíhala aukce s kompletním výtežkem pro kočičky. Výherce bohužel neodpovídá na zprávy 🙁

Říjen – tento měsíc nic 🙁 , ale něco málo už se rýsuje na listopad

Listopad  – příjem 530 Kč to mám 53 Kč pro kočičky

Prosinec  – příjem 685 Kč to mám 68 Kč pro kočičky

Související příspěvky